Yakup B. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler. Sorunumu gidermenizden memnuniyet duydum.

Termikel Fırın Lamba Arızası!

Yakup B. |

Bir ay önce Termikel tezhip desenli 3' lü set aldım. İlk kez bir börek yapalım diye fırını açtığımızda, fırının aydınlatmasının çalışmadığını gördük. Termikel servis elemanı bizi telefonda arayıp geleceğini, ancak aydınlatma arızasının garantiye girmediğini söyledi. Ampul patlamış olabilir, akım dolayısıyla dedi. Bende nasıl böyle bir şey olabilir, daha kullanmadan şimdi ampul arızasını biz kendi cebimizden mi yaptıracağız dedim. Fırın sözde garantili bu nasıl garanti 2000 TL verip ürün alıyoruz, lambası patlıyor ve garantiye girmiyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yakup B.
  24 Kasım
  18:21

  Teşekkürler sorunu servisiniz gelip halletti. Arkadaşlardan gayet memnun kaldım.

 • Yakup B.
  24 Kasım
  18:19

  Teşekkürler. Sorunumu gidermenizden memnuniyet duydum.

 • 23 Kasım
  16:33

  Sayın Tüketicimiz;
  Şikayetiniz müşteri temsilcimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. 24.11.2015 tarihi için servis yönlendirmesi yapılmıştır. Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi 444 0 493 Termikel Çağrı Merkezimizi veya www. termikel.com.tr'den ulaştırdığınızda sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür

 • Yakup B.
  23 Kasım
  13:25

  Mağduriyetimi dile getirdim. Herhangi bir geri dönüş olmadı? Yeni alınmış bir ürünün arıza yapması ve garantiye girmiyor aydınlatma arızası denilmesi çok saçma değil mi? Hadi yine tamam getirin ampulün parası neyse tamam ödüyeyim dedim bu kezde benden servis ücreti istendi ampul parasına ek 35 TL + ampul parası? Bu nasıl bir garanti?