19 Nisan 2013

Termikel Ekranda C harfi Belirdi Ve Gitmiyor!

Ankastre setimin davlumbazı tuşları dokunmatik ve dijital göstergesi olan 6040/60 modeli. Bir gün ekranda C harfi belirdi. Bunu gidermek için kullanma klavuzunu açtım ve yazılı olan yönergeleri yaptım ama hiçbir işe yaramıyor. Dokunmatik olan tuşa basılı tutma diye bir şey mümkün olmuyor. Değer değmez açılıyor yada kapanıyor.

Servis diğer arızalar için geldiğinde gösterdim, aynı şeyleri yaptı düzeltemedi. Müşteri hizmetlerini aradım, aynı şeyleri söyledi ve olmadı. Hatta ürünü yapan mühendislerle bile görüşmek istedim, ulaşamadım. Lütfen fabrikanızda aynı model üzerinde 60 saatlik çalışma süresi sonrası beliren C harfini kaldırmayı deneyin, oluyor mu olmuyor mu bana söyleyin.

Mustafa 375 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 12 Ekim 2013

    Yeni parça geldi takıldı, 60 saat çalıştıktan sonra aynı sorun yine devam ediyor. Gİzli ayıplı ürün satmışlar. Üretim hatası

  • Mustafa 20 Nisan 2013

    10 saniye basılı tuttum olmadı, 20 saniyede denedim gene olmadı. 1 dak tuttum gene olmuyor, hiçbir şekilde bip sesi gelmiyor. Aynı şeyi uzaktan kumandasından da denedim olmuyor. Mühendislerininzin aramasını bekleyeceğim.

  • Termikel Temsilcisi20 Nisan 2013

    SN; TÜKETİCİMİZ, AÇMA - KAPAMA dokunmatiğne, Ürün kapalı konumda iken 10 saniye gibi bir süre basılı tutunuz. Dokunmatiğe bastığınızda ürün çalışmaya devam edecektir. Bu süre içerisinde üründen bib sesi gelecektir. Ayrıca 22.04.2013 tarihinde, şikayetinizle ilgili ARGE mühendislerimiz size telefon ile dönüş yapacaklardır. Bilgilerinize sunarız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön