Termikel Bacasız Kullanım Filtresini Bir Türlü Getirmiyor.

Said G. |

Yaklaşık olarak 10 ay önce Termikel Davlumbaz-Fırın-Ocak seti satın aldım. Keşke hiç satın almasaydım. Satın aldığımdan bu yana davlumbazı kullanamadım. Nedeni de çok komik: Termikel bacasız kullanım filtresi için talep ettiği 100 TL ücreti ödemeyi kabul ettiğim halde bana bu ürünü temin etmiyor. Üstelik serviste de bununla ilgili kayıtlarım mevcut. Davlumbaz yağ içinde. En kısa süre içerisinde sorun giderilmez ise tüketici mahkemesine başvurarak ürünün ve ücretin iadesini talep edeceğim. 10 ayda ürün için parça temin edilemez mi ?

Etiketler :

Filtre Sorunları Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Said G.
  04 Mayıs
  02:15

  http://blog.igotek.net/termikel-firmasinin-urunlerinden-uzak-durun/

 • Said G.
  04 Mayıs
  01:49

  Termikel firması satış yaptıktan sonra sattığı ürünün arkasında durmuyor. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Parasını ödeyerek alacağım filtreyi vermiyorlar. Acaba ürün garanti süresi içerisinde arızalanırsa ne olacak ? Tabiki hiçbir destek olmayacak tıpkı şuanda nasıl davranıyorlarsa o zamanda öyle davranacaklar.

 • Said G.
  12 Nisan
  16:47

  http://blog.igotek.net/termikel-ankastre-set-alanlar-pisman/

 • Said G.
  12 Nisan
  16:47

  Karbon filtre talebini bir yılda 4 defa yaptık ancak her defasında gelecek deniliyor ama gelmiyor. İskenderun Hatay yetkili servisinizde karbon filtre taleplerimiz mevcut. Firmadan talep ettik ama henüz göndermediler deniliyor her defasında.

 • 24 Mart
  11:26

  Sayın tüketicimiz,

  Vermiş oldugunuz telefon numaralarından sizlere ulaşılamamıştır.Belirtmiş oldugunuz isim soyisim bilgilerinden sistemimizde herhangi bir kayda ulaşılamadı.
  444 0 493 çağrı merkezimizi arayıp karbon filtre talebinizin olduğuna dair kayıt bırakabilirsiniz.
  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 • 21 Mart
  19:14

  Sayın tüketicimiz,

  Şikayetinizle ilgili gerekli incelemeler yapıldıktan sonra,tarafınıza telefon ile dönüş yapılacaktır.