Termikel Ankastre Ocak Cam Patlaması!

Burak M. |

30 Nisan 2016 tarihinde, üzerinde sadece 2 tane hafif tava bulunan Termikel ocağın camı, gürültüyle patladı ve parçaları üzerime geldi. Konuyla ilgili olarak firmayı aradığımda tarafıma servis yönlendirdiler ve ürünün garantisi bittiği için para talep ettiler. Ben bu durumla ilgili olarak para ödemeyi kesinlikle kabul etmiyorum. Firmanın cam ocaklarıyla ilgili olarak onlarca benzer şikayet var. Sürekli aynı sorunun yaşandığı, hatalı bir ürün için nasıl onarım ücreti isteyebiliyorsunuz? Etrafa sıçrayan parçalar gözüme gelip sakat kalmama da sebep olabilirdi. Zararım karşılanmadığı takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Cam Patlama/Çatlama Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak M.
  12 Mayıs
  12:12

  Telefonla da kendilerini aramama rağmen tarafıma geri dönüş yapan olmadı. Firma ile yaptığım telefon görüşmelerinde yaşanan olayı doğal karşılıyorlar ve "bu cihazlar 2 yıl dayanacak şekilde yapılıyor" gibi saçma cümleler kurarak konularında ne kadar bilgili ve çözüm odaklı olduklarını belli ediyorlar.

  Tuketici.gov.tr'den gerekli başvuruyu yaptım. Yasal haklarımı kullanarak, bu firma ile muhatap olmadan süreci ilerleteceğim.

 • 03 Mayıs
  12:44

  Sayın Tüketicimiz;
  Şikayetiniz müşteri temsilcimiz tarafından değerlendirmeye alınmıştır. Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi 444 0 493
  Termikel Çağrı Merkezimizi veya www. termikel.com.tr'den ulaştırdığınızda sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.