Termikel Ankastre Ocağın Çakmağı Tamir Edilmiyor!

Eyüp Ç. |

Ben 2 1/2 sene önce Ankstre ocak aldım ama aldığımdan bu yana ocağımın 1 çakmağı arızalı diye 3 sefer servis geldi. Her seferinde sorun çözüldü dediler hiç bir şekilde tamir olmadı. 2 ay önce yine servis geldi fabrikadan yine yaptık dediler.

Bugün evime geldim ocağımı açtım yine aynı şekilde çalışmıyor ilk yaptığı şey 1 dakika boyunca kendi kendine çakmak yakmaya çalışıyor ama olmayınca arıza moduna geçiyor sizden tek istediğim Termikel ocağımın değiştirilmesinde yardımcı olursanız. Ben bu konuyu Termikel genel müdürü ile konuştum ama çözülmedi. Sizlerin yardımlarınızı bekliyorum.

Etiketler :

Çakmak Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Eylül
  11:47

  Sayın Tüketicimiz,
  Tarafınızla yapılan telefon görüşmesi neticesinde, talep etmiş olduğunuz servis hizmeti gün içinde verilecektir.Servis ekipleri tarafından yapılan incelemeye istinaden işlem yapılacaktır.
  Saygılarla

 • Eyüp Ç.
  06 Eylül
  18:50

  bana verilen günden bu yana hala gelen giden yok ben termikelin yetkilisinden telefon beklediğimi söyledim hala arıyan yok

 • 04 Eylül
  14:04

  Sayın Tüketicimiz,
  04/09/2013 tarihi itibariyle servis ekiplerimiz adresinize gelerek cihazınızın kontrolünü ve onarımı sağlamak amacıyla bilgi vereceklerdir.
  Saygılarla