Termikel Ankara Siteler Şubesi!

Fuat T. |

Siteler şubesi satışı gerçekleştirene kadar her şeyin yolunda gittiğini düşünüyorsunuz. Teslimat aşamasında gün içerisinde geri dönüş yapmadıkları için aradığımda "yarın teslim etsek olur mu? " şeklinde sorularla karşılaşıyorsunuz. Aramasam ne zaman getirecekler, belli değil. "Hayır" cevabını aldıkları için zar zor getiriyorlar. Getirdiklerinde kutuları kapınızın önüne bırakıp gidiyorlar. "Nereye, kim kuracak bunu? " diye soruyorsunuz. "Servisi arayacaksınız" diyorlar. Gerekli bilgilendirme satış esnasında yapıldı mı? Hayır her şeyi biz hallediyoruz dendi mi? Evet. Peki nerede hizmet? Bizi ilgilendirmez der gibi cümleler kuruyorlar kapıda. Ne ala memleket. Çok şaşırttı beni Termikel!

Etiketler :

Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat T.
  06 Mart
  21:38

  Standart cevap. Nasıl bir ikazda bulundunuz mesela? Ne yaptınız? Firma adını da belirtmek de fayda var: Ado Başak... Ltd. Şti. Termikel Siteler Bayii. (Bu arada montaja gelen ekibe teşekkürler. Bayinin aksine son derece kibar ve yardımsever insanlar)

 • 03 Mart
  17:37

  Sayın Tüketicimiz;
  Sizinle yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden bayimize gerekli ikazlar yapılıp kurulum için 04/03/2015 tarihi için montaj kayıdı açılmış bulunmaktadır.
  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.