03 Mart 2015

Termikel Ankara Siteler Şubesi!

Siteler şubesi satışı gerçekleştirene kadar her şeyin yolunda gittiğini düşünüyorsunuz. Teslimat aşamasında gün içerisinde geri dönüş yapmadıkları için aradığımda "yarın teslim etsek olur mu? " şeklinde sorularla karşılaşıyorsunuz. Aramasam ne zaman getirecekler, belli değil. "Hayır" cevabını aldıkları için zar zor getiriyorlar. Getirdiklerinde kutuları kapınızın önüne bırakıp gidiyorlar. "Nereye, kim kuracak bunu? " diye soruyorsunuz. "Servisi arayacaksınız" diyorlar. Gerekli bilgilendirme satış esnasında yapıldı mı? Hayır her şeyi biz hallediyoruz dendi mi? Evet. Peki nerede hizmet? Bizi ilgilendirmez der gibi cümleler kuruyorlar kapıda. Ne ala memleket. Çok şaşırttı beni Termikel!

Fuat 4.148 Okunma

Cevaplar

  • Fuat06 Mart 2015

    Standart cevap. Nasıl bir ikazda bulundunuz mesela? Ne yaptınız? Firma adını da belirtmek de fayda var: Ado Başak... Ltd. Şti. Termikel Siteler Bayii. (Bu arada montaja gelen ekibe teşekkürler. Bayinin aksine son derece kibar ve yardımsever insanlar)

  • Termikel Temsilcisi03 Mart 2015

    Sayın Tüketicimiz; Sizinle yapmış olduğumuz görüşmeye istinaden bayimize gerekli ikazlar yapılıp kurulum için 04/03/2015 tarihi için montaj kayıdı açılmış bulunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön