16 Ağustos
#12427164

Terma City Otel Tam Bir Fiyasko!

Yalova Terma City Otel pişmanlıktır.


Tatilbudur.com Yalova terma city otelde bir konaklama önerdiler 5 yıldızlı bir otel diye geldik otel 2 yıldız bile etmez 45 dakika yemek sırası bekledim, oturacak masa Yok odalarda şampuan terlik bile Yok doğru düzgün hizmet vermiyorlar üstüne üstlük her şey paralı yemeklerin haricinde su bile paralı.


Tam pansiyon konaklama alıyorsunuz snack bile Yok sadece yemek saatlerinde ne yiyorsanız kardır. Animasyona dair hiçbir şey Yok. Ama akşamları otel de düğünler oluyor eğlenmek isteyen araya kaynayıp halay çekebilir. Havuza giriyorsunuz yan tarafta devam eden otelin diğer bölümlerinin inşaattından uçan toprak tamamen size geliyor. Kısacası otel alınan paranın 5' te 1 'i etmez. Tatilbudur 'u arayıp memnun değiliz ayrılmak istiyoruz dedik Yok sözleşmenin bilmem kaçıncı maddesi diye edemeyeceklerini söylediler Yani bu rezaleti çekmek zorunda olduğumuzu söylediler.,


Oysaki otelle görüştüğümde Tatilbudur ararsa para iadesi yapabileceklerini dile getirmişlerdi. Tatilbudur 'un 3 kuruş için sıfır müşteri memnuniyetini göze alması gerçekten büyük ayıp. Bir daha internet sitesine bile girmem. Otel zaten kötü. Yalova Terma City Otel'ide gerçekten abartısız söylüyorum asla seçmeyin. Tek kelimeyle pişmanlık.

Berat Berat 2.873 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları