01 Nisan 2013

Term Market Ölçümler Hatalı Ve Bireysel Faturaları Vermiyor!

Isıpayölçerlerle 1 Kasım 2012'den itibaren tüketim miktarları takip ediliyor. Bu sürede aşağıdaki sorunlarla karşılaştım.

1. Apt. ısı sisteminde mevcut arıza nedeniyle 3 ay süreyle radyatörlerimizin yüzde 10 gibi bir kısmı yanmasına rağmen ve bu durum firma elemanlarınca görüldüğü ve not alındığı halde gelen faturalarda yanmayan radyatörlere karşılık 290 TL gibi faturalar ödemek zorunda kaldık.

2. Isıpayölçerlerin ilk tesisinde değerlerinin "0" olduğu gösterilmedi ve radyatörün boyu gibi cihaza yüklenen bilgiler de bildirilmedi. Fatura bilgileriyle cihaz üzerindeki bilgiler birbirini tutmuyor.

3. Bireysel aylık tüketim faturaları her daire için ayrı ayrı ve zamanında gönderilmiyor.

Tuncay 293 Okunma

Cevaplar

  • Tuncay 14 Nisan 2013

    TERM MARKETE SORUN İLETİDİ Mİ ? BİLMİYORUM. 11 GÜN OLDU CEVAP YOK.

  • Tuncay 03 Nisan 2013

    Isıpayölçerlerle 1 Kasım 2012'denitibaren tüketim takip ediliyor. Bu sürede aşağıdaki sorunlarla karşılaştım. 1. Apt. ısı sisteminde mevcut arıza nedeniyle 3 ay süreyle radyatörlerimizin yüzde 10 gibi bir kısmı yanmasına rağmen ve bu durum firma elemanlarınca görüldüğü ve not alındığı halde gelen faturalarda yanmayan radyatörlere karşılık 290 TL gibi faturalar ödemek zorunda kaldık. 2. Isıpayölçerlerin ilk tesisinde değerlerinin "0" olduğu gösterilmedi ve radyatörün boyu gibi cihaza yüklenen bilgiler de bildirilmedi. Fatura bilgileriyle cihaz üzerindeki bilgiler birbirini tutmuyor. 3. Bireysel aylık tüketim faturaları her daire için ayrı ayrı ve zamanında gönderilmiyor. Bornova-Heper Apt. E

  • Tuncay 03 Nisan 2013

    1716279 numaralı şikayete ek bilgi . adres Bornova / Heper Apt.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön