Tergan Deri'den Satın Aldığım Ayakkabıların Derisi Deforme Oldu.

Fuat Hakan U. |

Tergan Deri den aldığım 4 adet ayakkabıdan ilkinde oluşan deri yırtığını tamircide yaptırdım, ancak yapılamadı ve kullanamıyorum.2.ayakkabımı giymeye başladım ancak bunun da derisi yırtıldı ve bu kez firmaya mağazası ile yolladım.Firma sorunun kullanımdan kaynaklandığı için olumsuz rapor yolladı.Kullanım nasıl olmalı acaba? Giymemek anlamına mı geliyor yoksa bu?

Ayakkabıları 2013 yılı 10.ayda çok beğenerek aldım ama her kullandığım tek tek yırtılmaya başladı. Hala kutusunda çıkarmadığım ayakkabılarım var, bunlarda aynı şekilde deforme olacak. Ayakkabı dizayn olarak hatalı üretilmiştir ve bu firmanın ayıbıdır. Eğer mümkünse görselliğini bozmadan tamiratı aksi takdirde değişimini rica ediyorum...

Etiketler :

Deri Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat Hakan U.
  20 Ağustos
  11:20

  Üretim hatasının olmaması tarafınızdan yapıldığı için tarafsız bir görüş sunulması mümkün değildir. Fişimi kaybettiğim içinde mahkemeye gidemiyorum. Verdiğim paralar helal olmaz umarım size. Ben o parayla fakir olmam sizde zengin olmassanız. Bi dahada bu firmanın terliğini bile almam. Umarım bu yazıda bi kaç kişiyede örnek olsun. Mağazanın kalitesini görsünler.

 • 20 Ağustos
  11:11

  Sayın yetkili
  Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki kullanılmamış ürünler için ücret iadesi uygulamamız yoktur. Kullanılan ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası görülmemiştir. Bu aşamada herhangi bir değişim iade işlemi mümkün değildir.
  Saygılarımızla