06 Şubat 2014

Tergan Deri'den Aldığım Üründe Defo Var.

İstanbul Fatih Tergan Deri mağazasından 29 01.2014 de bot aldım. O akşam giyerek aracımla gittim henüz dışarıda giymemiştim eve gittiğimde uç kısmında alırken dikkat etmediğim küçük bir defo gördüm. Ertesi gün tekrar gittim. Ayakkabıda defo olduğunu gösterdim ancak mağaza yetkililerinden beklenmedik karşılık gördüm. Giyilmiş diyerek ilgilenmediler bile.

Açıkça yüzüme bile bakmadılar. Satarken etrafımızda geziyorlardı, ben biraz sert şikayet edeceğimi söyleyince o zaman genel merkeze gönderelim dediler. Ben Samsun'da ikamet ettiğimi söyleyince o zaman Samsun mağazasına ver diyerek beni başlarından savmaya çalıştılar. Aldığım mağazadan değiştirilmeyen ürün nasıl taşra mağazasından değiştirilir.

Meymüne 133 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki üründeki sorunun üretim kaynaklı olup olmadığının tespit edilebilmesi için merkezimizce incelenmesi gerekmektedir. Ürünün müşterimize en yakın mağazamıza ya da Samsun mağazamıza bırakılması durumunda ürün merkezimize ulaşacak ve gerekli incelemelerden geçecektir. Samsun mağazamız şirketimize ait mağazamızdır. Bilgilerinize Saygılarımızla

  • Meymüne 10 Şubat 2014

    İlgilenen ve arayan olmadiği için .vede defolu malim elimde olxugu icin 0 veriyorum.bu arada bu ay bin lira üzerinde alisveris yaptim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön