20 Eylül 2013

Tergan Deri'den Aldığım Hatalı Ürün Elimde Kaldı!

Adana M1 AVM şubesinden aldığımız ayakkabının sağ teki bariz biçimde hatalı üretim idi. 38 numara ayakkabının sağ teki açıkça defolu. Tabanı 38 numara, ancak üst kısmına 39 numara dikilmiş olmalı ki, sadece 10 dakika giyilince basit terlik gibi genişledi ve ayaktan çıkmaya başladı.

Şubeye geri götürüp bir çözüm üretmelerini istediğimizde ancak fabrikaya geri gönderebileceklerini söylediler. Ayakkabı "Üründe herhangi bir sorun yoktur, değişim veya iadesi mümkün değildir" denilerek geri yollandı.

Mağaza personeli de ayakkabının hatalı üretim olduğunu göre göre, gözümüze baka baka "yapabileceğimiz bir şey yok" dediler. Şimdi giyemediğimiz ayakkabı çöp gibi ama yepyeni halde elimizde kaldı.

Tolga 84 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 23 Eylül 2013

    Dünyanın en güzel modellerini Tergan çıkarsa, diğer markalar çarık çıkarsa yine de bir daha kapısından içeri girmem.

  • Tergan Deri Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımıza ulaşmış ve gerekli incelemelerden geçmiştir. Üründe üretim ile ilgili herhangi herhangi bir sorun tespit edilememiştir. Ürün için değişim ya da iade maalesef söz konusu değildir. Ürünün esneme durumu ürün deri yapısına ve cinsine göre değişiklik gösterebilir. Bu tip sorunlar ürün deri yapısının karakteristik özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön