14 Ocak 2015

Tergan Deri'den Aldığım Çizmenin Derisi Aşındı.

Starcity AVM'den almış olduğum 9054 fiş numaralı çizmemin derisi kar suyundan lekelenme ve deride aşınma olmuştur. Sorunun çözümü için çizmeyi aldığım yere verdim ve tüketici hatası olduğu gerekçesiyle tekrar bana geldi. Daha önce kullandığım hiçbir deri çizme'de böyle sorunla karşılaşmadım. Ayrıca çizmeyi karlı ve yağmurlu havalarda kullanmamamı sormama rağmen ürün alırken değil de kusurlu ürünü kendilerine iade etmek istediğimde söylüyorlar.

Çizme sonuçta karda giyilmeyecek de ne zaman giyilecek. Nedense ürün alınırken Tergan deride hep denir " sorun olursa getirin efendim" ama ürün sonrası hizmet Tergan Deride sıfırın altında. Tergan derinin kalite anlayışı bu mu?

Ebru 374 Okunma

Cevaplar

  • Ebru24 Ocak 2015

    Sizden farklı cevap vermeniz beklenemezdi zaten. Birçok şikayete de aynı cevabı vermişsiniz. Bundan sonra terganın yanından da geçmeyeceğim gibi bütün çevremde bu haksızlığı anlatacağım. İyi günler

  • Tergan Deri Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Kullanılan ürün natürel derinin karakteristik özellikleri ile birlikte kullanıma, kar-yağmur suyuna maruz kalması sonucunda derisinde renk açılması,kar suyu lekeleri oluştuğu gözlemlenmiştir. Kar suyu tuz içerikli olduğu için naturel deri üzerinde beyaz lekeler yapabilir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön