Tergan Deri'den Aldığım Çizme İlk Giymeden Tabanından Ayrıldı!

Sebnem A. |

Tergan Deri'den aldığım vıp ürün diye satılan 5oo tl'lik çizmemin ilk giymemde yolun ortasın tabanın ayrılması ne kadar kalitesiz ürün sattıklarını maalesef anlamama sebep oldu. Kimse ilgilenmiyor. Aldıktan 9 gün sonra götürdüm sanırım süreyi uzatıp değişim yapılmamaya çalışılıyor.

Ayrıca firmanın bu konu için maalesef çalıştırmış bulunduğu sorumlunun ilgisiz tavrı. Tergan Deri'yi bir reklamcı olarak heryerden kötülemem için beni ateşlendirdi. 2 hafta oldu 20 gün içinde dönülecek dendi. Cevahir mağazasından şimdi ise 20 iş günü yani 1 ay beklemem söyleniyor. Ne zaman giyeceğim ben bu çizmeyi sorarım size?

Etiketler :

Deri Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sebnem A.
  14 Ocak
  09:59

  Ayrıca şunu belirtmek isterim ki bi hafta içinde bozulupta tadilata giden çizmem elime ulaştığında içerisinden ÇİVİ çıkmıştı.. Bu sebepten ücret iadesi söz konusu oldu.. Ama lafta kalmış.. Anlıyamadığım konu, bir müşteri nasıl bu denli mağdur bırakabilir.. Hayır firmanızdan hatalarından dolayı mağdur kalan biziz.. Üstüne bunu telafi etmek için birşey yapıcağınıza bizi mağdur durumda bırakmaya devam ediyorsunuz.. AZ KALSIN TOPUĞUMA 4CMLİK "ÇİVİ" batıyordu!! FARKINDAMISINIZ!!

 • Sebnem A.
  14 Ocak
  09:47

  Hayırr!!! Ürünün ücret iadesi en geç bir hafta içerisinde yapılacağı söylenmişti... Sonra sizi aradık yatırdığınız fakat banka şubemize 3 gün sonra işleyeceğini söylediniz... Sonra dün sizi arıyoruz şimdi yok kusurabakmayında yok araya yılbaşı girdide bi hafta içerisinde yatıcak merak etmeyin deniyor.. ÜRÜN İADESİ ALINDI EVET AMA 2 HAFTADIR ÜCRETİNİ ALAMADIM... Herşekilde mağdur bıraktınız ne çizme var elimde nede param buna ne hakkınız var acaba ??

 • 07 Ocak
  17:55

  Sayın yetkili

  Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürünün ücret iadesi yapılmıştır.

  Bilgilerinize

  Saygılarımızla