Tergan Deri'den Aldığım Ayakkabının Şekli Bozuldu.

Duru B. |

06.11.2013 tarihinde İstanbul Forum AVM'den aldığımız ayakkabının tabanında çökme ve şeklinde bozulma oldu ayakkabıyı aldıktan 45 gün sonra mağazayla iletişime geçtik fakat hiç ilgilenmediler incelemeye gitti bir sorun yok dediler ama sorun var 45 günde en fazla 6-7 kez giyilen ve indirimli fiyatı 223 tl olan bir ayakkabı bu 50-60 tl olsa önemsemem bir müşteri olarak hiç memnun kalmadım. Müşterinin memnuniyetine önem vermeyen bir firma.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Duru B.
  07 Nisan
  12:44

  Tergan deri mağazalarından alışveriş yapan arkadaşlar ben bir tüketici olarak memnun kalmadım size de tavsiyem alırken bir düşünün .Telefonla geri dönüş bile yapmadılar.

 • Duru B.
  30 Mart
  02:39

  Nasıl bir firmasınız ki ürününüzün arkasında durmuyorsunuz bence her yere mağaza açmak yerine müşterilerinizin şikayetlerini önemseyin.

 • Duru B.
  03 Mart
  18:43

  Bir daha tercih edeceğim bir firma asla olamaz ürününün arkasında durmayan bir firma bir bakıma kul hakkı yemekte benim gözümde ürünlerinin iç bir değeri yok artık.

 • 12 Şubat
  18:00

  Sayın yetkili
  Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımızca incelenmiş ve herhangi bir üretim sorunu gözlemlenmemiştir.
  Bu aşamada maalesef herhangi bir değişim iade işlemi mümkün değildir.
  Bilgilerinize
  Saygılarımızla