13 Şubat 2014

Tergan Deri'den Aldığım Ayakkabıdan Sesler Geliyor.

Mersin Forum mağazasından aldığım üründe, ertesi günü tuhaf ve gittikçe artan gıcırdama sesleri geldi. Özellikle kaygan zeminlerde tahammülü mümkün değildi. Haklı olarak satarken bir sorun olursa getirin gerekeni yaparız diyen satış personeline götürdüm. Alay edercesine ürünü alıp, merkeze gönderdi. 7079 no'lu şikayet formumda belirttiğim sorunlara red kararı geldi.

Hatta mağazayı aramasam ürünün geri geldiği konusunda bilgi verilmeyecekti. Dünyanın parasını verdiğim ayakkabıyı 1 ay dahi giyemedim. Aldığınız parayı haketmiyorsunuz.

Başak 113 Okunma

Cevaplar

  • Başak 17 Şubat 2014

    VERİLEN YANIT ÇÖZÜME YÖNELİK DEĞİLDİR. BİLGİSAYAR ORTAMINA AKTARILMIŞ OTOMATİK ÜSTÜ KAPALI BİR YANITLAMA SİSTEMİDİR., YAŞADIĞIM ÜRÜNÜN KULLANIMI İLE İLGİLİ TAVSİYEDE BULUNULMAMIŞ YA DA YAŞANAN SIKINTININ NEDENİ KONUSUNDA BİLGİ VERİLMEMİŞTİR. SATIŞ PERSONELİNDEN TUTUN FİRMAYA KADAR ETİK OLMAYAN BİR TUTUM SERGİLENMİŞTİR. KISACA CEVAP AYAKKABININ NEDEN SES ÇIKARDIĞI KONUSUNDA BİLGİ İÇERMİYOR.

  • Başak 15 Şubat 2014

    185 TL. almış olduğum bu ayakkabının tabanının belirli yüzeylerde rahatlıkla çevrem tarafından işitilen düzeyde ses çıkarmasının mantıklı bir açıklamasını yapmanızı rica ederim. İlk defa ayakkabı alan ve kullanan birisi değilim bu nedenle aldığım ürünün satış sırasında herhangi bir bilgilendirme yapılmadan sadece satışa odaklı teslimi ve satış sonrası ciddiyetsiz takipsizliği etik olmayan ve marka itibarına zarar veren bir tutumdur. Nitekim; yapmış olduğum şikayetle ilgili vermiş olduğunuz cevap profesyonel değildir. ''Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımızca incelenmiş ve herhangi bir üretim sorunu gözlemlenmemiştir.'' Yukarıda belirtilen açıklamanız üstü kapalıdır. Bu nedenle ürünün neye göre incelendiği hakkında detaylı bir bilgilendirme talep etmekteyim. Tarafımca bu cevabı yeterli görmüyorum. Tüketici hakem heyetine başvurmadan önce acil dönüşünüzü talep ediyorum.

  • Tergan Deri Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımızca incelenmiş ve herhangi bir üretim sorunu gözlemlenmemiştir. Bu aşamada maalesef herhangi bir değişim iade işlemi mümkün değildir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön