11 Kasım 2013

Tergan Deri'den Aldığım Ayakkabı Ayağımı Yara Yaptı!

Adana Tergan Deri mağazasından 1 sene önce bir ayakkabı aldım. Sol ayağımın altını mahvetti iade için götürdüm. Tamir edilip gelecek dendi. Ayakkabının solunda hiçbir değişiklik olmadan geri geldi. Giymeye devam ettim yara çıktı, su toplama değil resmen yara oldu. Sonra 18 mayıs 2013 tarihinde İstanbul'daki mağazadan bir tane daha aldım.

Bu sefer yine sol ayağım sol baş parmağımın altı su topladı ve yara oldu. Şu an Adana'da olduğum için onu İstanbul'a iade edemedim. Zaten gariptir ki iade almıyorsunuz fabrikaya gönderiliyor inceleniyor! Ayaklarımın resmini çekip müşteri temsilcisine gönderdim. Gelen cevapta iki ayakkabının da yanlış tercih olduğu firmanın kusurunun olmadığı belirtildi. 200 TL satarken iyi tercihti ama.

Serbülend 113 Okunma

Cevaplar

  • Serbülend18 Kasım 2013

    2 ayakkabı da aynı sorunu verdi.ve ikisinde de üretim hatası yok ama kullanıcı tercihinde sorun var diyorsunuz! evet kullanıcı tercihinde hata var.TERGAN I TERCİH ETMEKLE EN BÜYÜK HATAYI BİZ YAPTIK!

  • Tergan Deri Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımızca ulaşmış ve gerekli incelemelerden geçmiştir. Ürün ile ilgili herhangi bir üretim hatası tespit edilmemiştir. Üretim hatası tespit edilmediğinden değişim ya da iade işlemleri mümkün değildir.Yaşanılan soruna istinaden ürün derisi yumuşatılmıştır. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön