12 Şubat 2014

Tergan Deri'den Aldığım Ayakkabı Aşırı Deforme Oldu.

Tergan firmasının Marmara forum mağazasından aldığım ayakkabı birkaç giyinme ardından aşırı deforme oldu. Ürünü 20 gün içinde mağazaya götürüp ürün değişimi talebi ile durumu bildirdim, ürün fabrikaya gönderildi, on iki gün sonra ürünü değiştirmeyecekleri, kullanıcı hatası olduğu şeklinde bildirimde bulunuldu.

Bir ayakkabı sadece birkaç giyinme ile bu şekilde deforme oluyorsa kullanılan deri bozuk yada aşırı kalitesizdir bu durumda kalitesi düşük ayakkabıları 400 tl etiket fiyatı ile satarak insanları yanıltmaları etik değildir, İnsanlar marka değeri olan ürünleri kaliteli olduğunu düşünerek piyasa ortalamasının çok üstünde bedel ödeyerek alıyor. Ben tüketici olarak mağdur oldum. Firma hk. yasal işlem yaparak, resmi şikayettede bulundum.

Hale 277 Okunma

Cevaplar

 • Tergan Deri Temsilcisi22 Mayıs 2014

  Sayın müşterimiz İlginiz için çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla

 • Hale'nin Teşekkür Mesajı01 Mayıs 2014

  Ürün kusurlu bulunup iade alındı ve ücreti tarafıma ödendi. Bilgilerinize Saygılarımla

 • Hale 16 Şubat 2014

  Sayin yetkili Belirleyebildiginiz bir uretim sorunu yok ise iki hafta kullanim Ile ayakkabiniz hangi sebepten dolayi sekil olarak bukadar deforme oldu? Magazanizdaki satis personeliniz bile gorunce cok uzun sure giyilmis Ve eskimis Gibi gorunuyor dedi?

 • Tergan Deri Temsilcisi15 Şubat 2014

  Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımızca incelenmiş ve herhangi bir üretim sorunu gözlemlenmemiştir. Bu aşamada maalesef herhangi bir değişim iade işlemi mümkün değildir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön