12 Mart 2014

Tergan Deri'de 35 Numara Ayakkabı Yok.

35 Numara ayakkabı giydiğimden çok fazla firmada seçenek bulamıyorum. Açıkçası K*** 'da ve H***'te bulabiliyorum sadece. Çok da memnunum ama sizin modelleriniz çok hoşuma gidiyor fakat hiç bir ayakkabınızda 35 numara üretilmemektedir. Türkiye şartlarında eminim ki çok fazla ayağı 35 numara olan bayan vardır ve bulamamaktan yakınıyordur.

Bir çok firmaya şikayetimi ilettim. Sabit bir kalıp geldiğini, oynama yapamadıklarını söylediler ama en azından bu firmalar sandalet babet dışında 35 numara baya bir modelde üretim yapıyor. Aynı duyarlılığı sizin gibi köklü bir firmadan da bekliyorum. En azından az da olsa üretim yapın satıldığını göreceksiniz.

Başak 156 Okunma

Cevaplar

  • Başak07 Nisan 2015

    2014 yılında 35 numara ile ilgili çalışma olmadığını, 2015 olabileceğini bildirmiş firma. Fakat bu yıl da 35 numara ayakkabı yoktur.

  • Tergan Deri Temsilcisi18 Mart 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürünlerimiz 36 numaradan başlamaktadır. Bu yaz sezonu ürünlerimizde de 36 numaradan başlamaktadır. Bir sonraki sezonlarda 35 numara üretme durumu mümkün olabilir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön