10 Ocak 2015

Tergan Deri'nin Çözümü Sıfır!

02.11.2014 tarihinde bir bot aldım. Daha ilk günden topuklarımdan başlayarak ayaklarımı ağrıtmaya başladı. 1 hafta ısrarla giymeye çalıştım yürüyemez hale geldim. Aldığım yere götürdüm ortopedik taban yaptıralım dediler. Tabanı yapıp hazır olduğu halde 2 hafta geçmesine rağmen bilgi vermediler.


Ortopedik taban daha da fiyasko oldu. Ayakkabıyı daralttığı için ayağımın üstünden de ağrı yapmaya başladı. Tekrar götürdüm yetkili kişi olmadığını yarın acil aratacaklarını söylediler. 1 hafta geçti hiç kimse aramadı. Aradığımda rapor tutulduğunu ayakkabıda bir sorun olmadığını söylediler. Sanki ilk defa ayakkabı giyiyormuşum gibi bende sorun var demeye getirdiler. Fazla vurdumduymazlar.

Tülay 432 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi22 Ocak 2015

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Faturalarımızın arka bölümünde bulunan kullanım kılavuzunda belirtildiği gibi ürün ayağa uyum sağlayıncaya kadar vurabilir ya da sıkabilir. Bunun doğrultusunda ayakta yara yapabilir ve ayağı rahatsız edebilir. Naturel deri olan ürünlerin kullanılmadan önce birkaç saat ev ortamında denenmesi gerekmektedir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT

  • Tülay21 Ocak 2015

    Geri dönüş bile yapmadılar. Malını satana kadar sonrası yok.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön