15 Kasım 2013

Tergan Deri'den Aldığım Ürünün Dikişi Attı!

Carrefour İçerenköy Tergan Deri mağazasından aldığım valiz bir ay sonra üst bölümden dikiş atımı yaptı. Mağazaya götürdüğümde ön kısımda yağ lekesi var dediler. Bende kendilerine bunun yağ lekesi değil, oluşan kirleri silmeye çalıştığımda meydana gelen leke olduğunu söyledim. Dikiş atımınında kusurlu dikimden kaynaklanmış olduğunu, mağaza çalışanları kendileri söyledi.


Valizi fabrikaya gönderilmek üzere mağazaya bıraktım, tamir değil yüzde yüz değişim yazılacağını söylediler. Bugün bana verilen cevap valiziniz geldi, dikiş yapılamıyormuş, değişim olmuyormuş. Hani on yıl garantiniz vardı. Binbeşyüz öğrencim dahil herkese ürünlerinizi anlatacağım.

Nurten 108 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi18 Kasım 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımızca incelenmiş ve üründe oluşan sorunların tamamiyle kullanım kaynaklı olduğu tespit edilmiştir. Üründe üretim hatası görülmediğinden herhangi bir değişim ya da iade işlemi mümkün değildir. Ayrıca ifade etmek isteriz ki hiç bir ürünümüzün deforme olmayacağına dair herhangi bir garanti vermemekteyiz. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön