30 Nisan 2014

Tergan Deri'den Aldığım Çantada Kopmalar Oldu

Tergan Deri'den hediye olarak gelen çanta 4 kez çeşitli kopmalar ve kırılmalar nedeniyle tamire gönderilmiştir. En son gönderdiğimde ise bu üründe üretim hatası olduğunu dolayısıyla tamirini değil iade veya değişimini talep ettiğimi belirttim. Müşteri temsilcisi bayan ise ürünü tekrar tamir edeceklerini ve istemediğim taktirde ise bu şekilde tekrar mağazaya göndereceklerini isterseniz alırsınız gibi bir üslubla konuşuldu. 4 kez tamire giden bir çantanın artık ne tamiri yapılabilir, onu bırakın müşteriyle konuşma üslubu bu mudur? Böyle bir firmanın varlığı bile rahatsız edici, müşterinizi memnun edemeyeceksiniz niye varsınız? Amacınız belli malınızı satana kadar.

Esen 498 Okunma

Cevaplar

  • Esen23 Mayıs 2014

    1sene içinde 4kez tamire giden bir ürünün üretimle ilgili hatası yok kullanım hatası var öyle mi!? ayıplı ürün olması için ne kadar daha tamire gelmesi gerekiyor size onun da bilgisini geçin bilelim.... Ayıp size, böyle bir anlayış hiçbir firmada görmedim; müşteri memnuniyeti SIFIR.

  • Tergan Deri Temsilcisi06 Mayıs 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun görülmemiştir. Ürünün kullanımına bağlı sorunlar oluştuğu tespit edilmiştir.Müşterimiz ile görüşmelerimiz sonucu ürünü tadilat etme teklifimiz kabul edilmemiştir.Bu aşamada 4077 sayılı tüketicinin korunması hakkındaki kanunun 4/1 maddesi uyarınca ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön