09 Mart 2015

Tergan Deri'den Aldığım Botun Topuk Sorunu Var.

02.01.15 tarihinde aldığım bot topuklarında ciddi bir denge bozukluğu yaşadım. Aslında aldığım gün fark ettim. Mağazada topuğuna bir keçe koydular. Böylece düzelecek dediler. Bir sıkıntı yaşarsanız getirin zaten 2 yıl garantili ayakkabılarımız diye bilgi verdiler.

Ben Birkaç kez giydiğim bu bot her geçen gün dahada rahatsız etmeye ve dengesizleşmeye başladı.

Bu hafta sonu götürdüğümde 20 iş günü içinde size döneriz bot bize bırakın dediler. Bu süre tam 1,5 ay eder. Böyle kurumsal bir firmaya yakışmayan bir süre kabul etmedim ve gerekli tüm mercilere bu konuda yazacağım.

Nurcan 395 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi25 Mart 2015

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki kullanılan ürün natürel derinin karakteristik özellikleri ile birlikte kullanıma ve ayağın fizyolojik yapısına bağlı olarak ürünün ayak şekline, yapısına uygun olmadığı, ayak topuk bölgesinin ürün kalıbına göre geniş ya da dar gelmesi ve yaşanılan sorunun bu nedenden kaynaklandığı gözlemlenmiştir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön