27 Ocak 2014

Tergan Deri'den Aldığım Botta Çizikler Oluştu

İstanbul Maltepe Carrefour mağazasının içindeki Tergan Deri'den bot aldık. 2-3 giymeden sonra ön kısmında çizikler oluştu ve 23.01 saat 20:00 civarı, mağazaya uğradım ve bu çiziklere ne yapabileceğimi sordum.


İade alın, değiştirin vb bir istekte bile bulunmadım. Buna rağmen 2 erkek personel, neredeyse üstüme yürüyerek ve bağırarak,"burası lostra salonu değil, ne yani botunuzu boyayalım mı "tarzında bağırmaya başladılar. Şok oldum!


"Kusura bakmayın ama bizim yapabileceğimiz bir şey yok" demek varken! neden bağırıyorlar! Çocuk muyuz biz? Bu nasıl bir hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti! Siz bayan müşterilerinize bağırma hakkını nereden buluyorsunuz.

Egemen 113 Okunma

Cevaplar

  • Egemen31 Ocak 2014

    Ürünle ilgili bir sıkıntı yok. Kullanım sırasında çizikler oluşmuş olabilir, bu çok normal. Benim rahatsız olduğum, mağaza çalışanlarının üslubu. Bu konu ile ilgili gerekli uyarılar yapıldı diyorsanız, bu yeterli. Kimsenin kimseye bağırma hakkı yok. Teşekkür ederim.

  • Tergan Deri Temsilcisi29 Ocak 2014

    Sayın yetkili Öncelikle yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ilgili mağazamıza gerekli uyarılar yapılmıştır. Ürününüz ile ilgili olarak ta ürünü size yakın mağamıza bırakmanız durumda ürün tarafımıza ulaşacak ve gerekli incelemeler yapıldıktan sonra tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön