03 Aralık 2013

Tergan Deri'den Aldığım Ayakkabının Tabanı Açıldı!

Tergan Deri'den aldığım ayakkabı 5 -6 ayda önlerde solma ve alt tabanda açılmalar oldu. Depizito ouletteki mağazalarına ürünü teslim ettim ve özellikle belirttim ürün tamiri istemiyorum diye 1 ay sonra bana durum açıklaması yapılmadan tamir edilip gönderildi ve benimle muhatap bile olunmadı.

Buradan Tergan'a sesleniyorum. Sizden defalarca ürün aldım ve çevreme hep tavsiye ettim ama bundan sonra değil sizden ürün almak kapıdan içeri girmem ve herkese bana yaptığınızı anlatıyorum.

Not: Şuana kadar 3 arkadaşım sizden alışveriş yapacaktı. Bana yaptığınızı anlatınca vazgeçti. Bunu herkese anlatmaya devam edeceğim.

Selami 134 Okunma

Cevaplar

  • Selami09 Aralık 2013

    Tergan herkese aynı cevabı veriyor , sanırım tek suçlu kullanıcılar , neyse madem tergan ben masumum diyor biz kullanıcalarda bir hatımızdan daha tergandan alış veriş yapmayarak dönebiliriz

  • Tergan Deri Temsilcisi09 Aralık 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımıza ulaşmış ve üründe herhangi bir üretim hatası görülmemiştir. Ürün ile ilgili herhangi bir değişim ya da iade işlemi mümkün değildir. Bilgilerinize Saygılarımızla

  • Selami08 Aralık 2013

    Bir daha değil Tergan almak , kapısının önünde bile geçmem , kimeyede tavsiye etmem

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön