06 Şubat 2014 #2278453

Tergan Deri'den Aldığım Ayakkabı Ayağımı Boyadı

21.01.2014 tarihinde İstanbul Cevahir'den aldığım ayakkabıyı sadece bir gün giydim ve eve gelip ayakkabıları çıkardığımda şok yaşadım. Ayakkabılar ayağımı simsiyah yapmışlardı. Ertesi gün mağaza götürdüm ve sorunun çözülmesini daha doğrusu değişim yapılmasını istedim, çalışanlar genelde bu sorunla karşılaşıldığını, boyamasının nedeninin ürünlerde gerçek deri kullanılması olduğu gibi komik bir cevap verdiler.


Genel merkeze gönderebileceklerini, oradan gelecek cevaba göre hareket edebileceklerini söylediler. Tabii tahmin edebileceğiniz gibi genel merkez ayakkabılarında herhangi bir kusur bulamadı, Tergan'a göre giydiğiniz ayakkabının ayağınızı simsiyah yapması çok doğal buna itiraz etmeniz saçma.

Ahu 217 Okunma

Cevaplar

  • Ahu13 Şubat 2014

    Sayın Yetkili Eğer mesajı düzgün okuduysanız merkeze zaten gönderildiği orada yazıyor. Cevahir mağazanız gönderdi, en azından gönderdiğini söyledi. Genel merkeze göre ayakkabıda bir hata yok ve ayağı boyaması da gayet doğal, ne değişim yapıyorlar ne de boyamasını önleyecek bir şey. Mağazaya aynen ayakkabıları geri postaladılar.Bu durumda ne yapmamız gerekiyor, ben sizden bunun cevabını istiyorum.

  • Tergan Deri Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki üründeki sorunun üretim kaynaklı olup olmadığının tespit edilebilmesi için merkezimizce incelenmesi gerekmektedir. Ürünün müşterimize en yakın mağazamıza bırakılması durumunda ürün merkezimize ulaşacak ve gerekli incelemelerden geçecektir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön