Tergan Deri Ürünümün İadesini İstiyorum

Kanykey Kanykey2 hafta önce

Deepo Antalya Tergan mağazasından 2 çift ayakkabı aldım, biri bot diğeri sneaker spor. Fakat bot dediği ayakkabı su geçirmez dediler, su geçiriyor. 10 dakika bile ayakkabıda kalamazsın sırılsıklam terletiyor pamuk çorap giydiğim halde ayaklarım üşüyor.

Ertesi günü iade etmek için götürdüm mağaza müdürü ve kasa sorumlusu sırf iade veya değişim yapmamak için siz ayakkabıyı kullandınız dediler ve beğenerek aldınız dedi. Ben ayakkabıyı veya kıyafeti tabii ki de beğenerek alırım ve o ayakkabıyı kullanmadan terlediğini nasıl bilebilirim?

Tergan iyi bir marka, fakat siz müşteri kazanmak için değil müşteriyi tekrar geri gelmesin diye elinizden geleni yapıyorsunuz. Pazartesi günü arayacağını söylediler hala bir ses yok. Ben iademi istiyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Kanykey 2 hafta önce

Hiç çözüme yonenik yaklaşmıyorlar ürünüm halya mağazada siz nasıl elinize ulaşmadan arayıp mağaza hatası değil diyebiliyorsunuz. Ürün mağazada bekliyor daha bugün baktım geldim. Çözüm üreteceğinize biz bir şey yapamayız diyorsunuz. Ben 10dk kullanıp üründen memnun olmadığımı dile getirdim, niye iademi vermiyorsunuz. Nasıl bir kurumsal şirketsiniz. Kesinlikle kimseye önermiyorum.

profile-icon Kanykey 2 hafta önce

Çözüme yönelik hiç yardımcı olmadılar. Beni arayıp firmamız tarafından hiçbir şey yapamayacaklırını söylediler. Kesinlikle müşteri memnuniyetini önemsemeyen bir firma 300 TL çöpe gitti. Aliş veriş kesinlikle yapmayın. Çok kabalar. Satarken insanın içine giriyorlar. Sırf cebindeki kuruşlarını alana kadar. Ben böyle bırakmayacağım. Vaktime yazık.

profile-icon Kanykey 2 hafta önce

Mağazaya tekrar uğradığımda kısık sesle iyi konuşuyormuş gibi tehdit ediyorlar resmen. Evet yabancı uyruklu olabilirim ama müşteri olarak haklarımı da bilirim. Siz alırken bez olduğunu gormedinizmi diyorlar, gördüm fakat su geçirmez diye sattınız bana. Müşteri memnuniyeti kocaman 0. Satarken çok iyi ilgileniyorlar, geri dönüş veya bir şikayetin Olduğunda seninle resmen kaba muamelesi yapıyorlar. Kesinlikle kimseye önermem. Çevremdekilere de vazgeçireceğim. Eğer iademi vermezseniz Tüketici Hakem Heyetine kadar gideceğim.

Tergan Deri Logo Tergan Deri 2 hafta önce

Merhaba, Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, firmamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi doğrultusunda bilgi verilecektir. İyi Günler Dileriz. Tergan Müşteri Hizmetleri 0850 811 60 60

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler