18 Nisan 2013 #1751221

Tergan Deri Ürün Kalitesi Düşük!

Adana' da tergan denen mağazadan benim ısrarımla eşime ayakkabı aldık. 2 ay bile geçmeden her iki ayakkabının arka kısımlarının derisi deforme oldu. ayakkabı 2 ayda giyilemez hale geldi. ayakkabıyı aldığım mağazaya götürdüm, incelemeye gitti.


Sonuç 'kullanıcı hatası' diye geldi. müşteri hizmetlerini aradım, eşimin doktor olduğunu, ayakkabının üzerine basarak yürüyemeyeceğini, kendi ürünlerinin kalitesiz olduğunu söyledim. incelemek üzere yeniden gönderin dediler.


İkinci kez gönderdim, 10 gün sonra sonuç gene KULLANICI HATASI diye geldi. şikayetleri okuduğumda pek çok benzer şikayet olduğunu gördüm. bu firmanın ciddiyetsizliğini, kalitesiz ve niteliksiz ürün sattığını gösterir.

Gülbahar 53 Okunma

Cevaplar

  • Gülbahar29 Nisan 2013

    bu gönderdiğiniz cevap tergan ürünlerinin ne kadar kalitesiz olduğunu ve sizin de bunu kabul ettiğinizi gösterir. aksi halde sadece 2 ay giyildikten sonra kullanılamaz hale gelen bir ürünün firmanızı rahatsız etmesi gerekirdi. gerçi şikayetvarda birçok benzer şikayet olduğunu ve malınıza sahip çıkmadığınızı da gördüm. ayakkabıyı almadım, hiçkimseye de önermiyorum. bu anlayışla devam ederseniz çok kalıcı olmayacağınız da aşikar.eminim işportadan alsaydım ayakkabıyı çok daha uzun süre kullanabilirdik. saygılar

  • Tergan Deri Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak ürün tarafımıza ulaşmış ve gerekli incelemelerden geçmiştir.Üründe üretim hatası görülmediğinden herhangi bir değişim ya da iade mümkün değildir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön