15 Şubat 2016
Yorum Yap
#4897074

Tergan Deri Ürün Değişimi Yapılmıyor

2 ay önce Ankara Optimum mağazasından aldığım rugan deri ayakkabıyı 1 hafta giydim ve derisinde açılma oldu. Ürün incelemeye gitti ve 20 gün sonra geldi ve tadilat yapılıp gönderildi. Yalnız tadilat sonrasında üründe deformasyonların geçmediğini fark ettim ve ürünün başka bir ürünle değişimini istedim.


1 ay sonra tekrar tadilat olduğunu ürünü değiştirmediklerini ifade ettiler. Ben 2 ay önce aldığım kışlık ayakkabımı 1 hafta kullandım. Ben bu ayakkabıyı tekrar kullandığımda aynı sıkıntıyı yaşayacağım. Tergan Deri gibi deri sektöründe önde gelen bir firmanın bu tarz küçük şeylere takılıp müşteri memnuniyetine duyarsız kalmasını kınıyorum.

Koray 216 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi24 Şubat 2016

    Merhaba Koray Bey, Ürününüz ile ilgili üretimsel bir hata tespit edilmemiştir. Bu sebeple orjinal formunda müşteri memnuniyetiniz adına tadilatı sağlanmıştır. Mazeretsiz ürün iadeleri uzaktan mesafeli satışlar da geçerli olup, mağazadan satın alınan ürünler de üretimle ilgili herhangi bir ayıp,özür durumu tespit edilmez ise iade yapılmamaktadır. Bu sebeple talebinizi kabul edemeyeceğimizi bildirmek isteriz. İyi Günler Dileriz.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler