09 Eylül 2013

Tergan Deri Tabanda Yırtılma!

Yaşım 38, dolayısıylada 30 seneden fazladır ayakkabı giymekteyim doğal olarak. Ve bu kadar sene içerisinde maalesef bu sene Tergan Deri'den ayakkabı almak gibi bir hata yaptım. Bugüne kadar aldığım ayakkabıları senelerce kullanmışımdır (en azı 1, 5 yıl).

2013 Mart ayında Beylikdüzü Marmara Park Tergan'dan 1 ayakkabı aldım. 2 hafta sonra iç tabanı (topuk kısmı) yırtılmaya başladı (şu ayakkabılarda genelde markanın olduğu yer) üzerine mağazaya gidip bildirdiğimde çok da nezaketli bir biçimde karşılaşmadan sorunu kullanmama bağladılar ve ayakkabıyı gönderebileceklerini söylediler. Bende verdikleri tepkiden dolayı vermedim ama şu an itibari ile ayakkabının dikişleri attı ve yırtıldı. Bir daha Tergan mı. Asla.

Volkan 108 Okunma

Cevaplar

  • Volkan12 Eylül 2013

    5 ayda yırtılan ayakkabı almak isteyen herkese tavsiye ederim(!)

  • Tergan Deri Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak ürünle ilgili net bir karara varabilmemiz için ürünün tarafımıza gönderilmesi ve gerekli incelemelerden geçmesi gerekmektedir. Ürünün müşterimize en yakın mağazamıza bırakılması ya da kargo ile tarafımıza gönderilmesi durumunda ürün merkezimize ulaşacaktır. Ürünü incelemeden ürün ile ilgili herhangi karara varmamaktayız. Mağaza ile ilgili görülen tavırdan dolayı özürlerimizi iletmek isteriz. Bilgilerinize Saygılaırmızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön