24 Ağustos 2013 #1974482

Tergan Deri Taban Problemi!

3 ay önce aldığım Tergan Deri ayakkabı bir kaç giyimde tabanı kaydı, toplandı. Aldığımın daha ilk haftası hemen götürdüm. Tamire gönderdiler tekrar yapıştırılmış geldi ve daha ilk kullanımda aynı şekilde taban toplandı. Üstelikte simsiyah boyuyor. Kanserojen içeriyorsa ne diyecekler merak ediyorum.


Siyah deri boyarmış, ibare varmış ürünlerinde. Benimkinde yoktu. Kime desem ilk kez mi siyah giyiyoruz diyor. Reyondaki aynısına baktım yoktu üstelikte daha reyonda tabanın ucu kalkmıştı. Neyse aynı şekilde taban kaydı dedim, hemen 2. kez götürdüm. İncelemeye göndereceğiz ona göre değişim olabilir dediler. Bir 20 gün daha geçti. Gelen cevap üretim hatası değilmiş. Yapıştırıp göndermişler 2. kez.

Aylin 118 Okunma

Cevaplar

  • Aylin17 Eylül 2013

    magazadaki elemanlar yardımcı olmaya calıstılar.. fabrıkada yonlendırdıkleri kişiye üretim hatası değil demesi gerektigini ögretmişler...firma ıkı gıymede kayan tabandan dolayı 2 kere goturmek zorunda kalmama ragmen uretım hatası degıl demeleri ile marka bilincinin sıfır oldugunu ve kalitesiz urun yaptıklarını ureunlerının arkasında durmadıklarını gostermektedır.Tergan bir daha asla..!

  • Tergan Deri Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün tarafımıza 2 kez tadilat yapılmıştır. Üründeki sorunun üretim kaynaklı olmadığı müşterimize ifade edilmiştir. Sadece üretim kaynaklı sorunlarda değişim işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön