08 Nisan 2013 #1730223

Tergan Deri Sorunlu Çantanın Alınmaması!

Ankara Nata Vega AVM de Tergan mağazasından 08.03.2013de almış olduğum çantanın ilk kullanımında astarının yırtık olduğunu farkettim. 23.03.2013de iadesi için başvurdum Herhangi bir tadilat istemediğimi belirttiğim halde iade almayıp üstelik astarını başka bir renkle değiştirmişler.


Mağaza müdürü 15 günlük iade hakkım olmasına rağmen ilgilenmeyip hiçbir şey yapamayacağını söyledi. Çantama istemediğimi belirttiğim halde neden tadilat uyguladıklarını sorduğumda "böyle uygun görmüşler"dedi. Benim isteğim dışında hemde başka bir renkle tadilat edilmiş çantayı geri vermek istedi. İadenin hukuki hakkım olduğunu hatırlatınca umursamaz bir tavırla "o zaman mahkemeye gidin" dedi. Bu mağazadan şikayetçiyim.

Mehmet 36 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Ocak 2014

    Tüketici heyetine yaptığım başvuru sonucunda heyet tarafımı haklı bulmuş ve para iadesine karar vermiştir. İade gerçekleştirilmiştir. Bir daha firmanızdan alışveriş mi? Asla.

  • Mehmet19 Nisan 2013

    Asıl sıkıntı hakkım olan iadeyi kabul etmemeniz.Bu konuya açıklık getirin

  • Tergan Deri Temsilcisi10 Nisan 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak müşterimizin ürününde herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.Kullanımdan kaynaklı iç astar sorununu sökük bölgenin dikilmesiyle giderdik.İç astar komple değiştirilmemiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön