13 Şubat 2013

Tergan Deri Rugan Ayakkabı Kullanıcı Hatası Deniyor!

Ankara Ankamall mağazanızdan 220tl ye Rugan Deri ayakkabı satın aldım 4 ay sonra ayakkabının kenarları yırtılmaya başladı Ankamall şubesinize götürdüğümde bana ayakkabıyı biraz daha yıpratmam ve daha sonra getirmem bal mumuyla onarıyorlar fabrikaya göndeririz denildi. Ben 6. ayda ayakkabıyı tekrar götürdüm ve fabrikadan bana yapabileceğimiz bir şey yok kullanıcı hatası denildi.


Ancak kullanıcı hatası olmadığını ayakkabının kenarlarının çatlayarak kırıldığını birçok ayakkabıcıdan teyit ettirdim ayrıca Ankamall şubeniz beni süreyi uzatarak yanılttı İşin daha da kötü kısmı müşteri hizmetlerini telefonla aradığımda telefondaki hanımefendi beni azarlayarak 3 kere yüzüme telefon kapattı ne hoş di mi.

Abdullah 416 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah20 Şubat 2013

    4-5 ay içinde yırtılan ayakkabıdan ne size nede müşteriye hayır gelmez o zaman 220TL ye neden böyle kalitesiz ayakkabıyı satıyorsunuz ayrıca sizin müşteri memnuniyetiniz nerede kaldı?

  • Tergan Deri Temsilcisi19 Şubat 2013

    Sayın yetkili Müşterimizin ürünü rugan deri olduğundan deride yırtılma olarak adlandırılan kısımlar ayak parmak eklemlerinin hareketiyle oluşmaktadır. Ürün kullanım kaynaklı olduğundan herhangi bir işlem yapılmamaktadır. Bilgilerinize. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön