30 Nisan 2013

Tergan Deri Renk Tonu ve Desen Farklılığı!

21 Nisan 2013 günü 212 power outlet mağazanızdan 41 numara 1 çift erkek ayakkabısı aldım. Mağazada tek çift kaldığı söylenen ayakkabının reyonda olmayan diğer teki ile paket yapıldıktan sonra ödemesini de yaptım. Bugün ayakkabıyı ilk kez giydiğimde , bağcıklarının renklerinin ve boylarının farklı olduğunu, çok dikkatli bakılınca renk ton farklılığı ve desen farklılığı olduğunu anladım. Ayakkabıların değiştirilmesini istiyorum fakat , yolum her zaman 212 power outlet mağazasına düşmüyor.

Bünyamin 108 Okunma

Cevaplar

  • Bünyamin21 Mayıs 2013

    Ayakkabının değişimi onaylanmış fakat eğer aynısı bulunamazsa bu durumda hediye çeki verilebilirmiş. Hediye çeki kullanmak istemezsem para iadesi yapmıyorlarmış. Bu nasıl bir mantık, benim paramı alıyor , üründe problem var fakat paranızı vermiyoruz diyorlar. İlk defa alışveriş yaptığım Tergan' dan böyle bir yaklaşım beklemiyordum. Yani paranıza el koyduk mecbursunuz bizden ayakkabı almak zorundasınız demek oluyor bu. Böyle bir durumda yapacak şey tüketici mahkemelerine başvurmak olacak demek ki. Tergandan yapmış olduğum ilk ve muhtemelen son alışveriş.

  • Bünyamin14 Mayıs 2013

    Ürün İstanbuldaki merkezinize 1 haftada ancak ulaşabilmiş. iki ayakkabı arasında bariz bir desen farkı var , siz tadilat olabilir diyorsunuz. Hayatımda ilk defa Tergan dan ayakkabı aldım ve hala ne olacak sonucu bekliyorum. Ayakkabıyı alırken parasını sonra ödeyelim demiyoruz, ama bu kadar zaman geçti hala sizden kesin cevap yok.

  • Tergan Deri Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak ürün müşterimize en yakın mağazalarımızdan birisine bırakılabilir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön