01 Kasım 2016 #6829014

Tergan Deri Kendi Ürünlerini Tanımıyorlar

İstanbul Cevahir AVM'de bulunan mağazanızdan 2014 yılı yazında aldığım z14K 6bt62057b21 kodlu kum rengi botu kışın 2-3 ay giymiştim. Daha sonra 2015 kişi tekrar giydiğimde tabanında (topuğunda) yırtılma olmuştu ve ürünü mağazanıza getirerek taban değişimini talep etmiştim. 1 ay içinde değişerek geri verilmişti. Bu sene tekrar ürünü giydim ve yine aynı sorunla karşılaştım. Ancak Cevahir AVM mağazası çalışanlarınız ürününüzü kabul etmiyor. Ürün bizim değil diyorlar ve sorun çıkartıyorlar.


Almadığımız bir ürünü neden oraya getirelim? Ayrıca çalışanlarınız ürünlerinizden haberdar değil mi? Sitenizde bile var ürün. Israrla isim ,soyisim yada telefon girerek sistemden faturama dahi bakmadılar! Bu nasıl sorumsuzluk! En alt sınıf mağazada bile bu muameleyi gerçekleştirmiyorlar. Çalışanlarınıza ya eğitim verin, yada Cevahir gibi bir mağazaya daha üsluplu insanlar alın.

Bilge 664 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi01 Kasım 2016

    Merhaba, Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, firmamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi doğrultusunda bilgi verilecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön