19 Aralık 2014 #2905919

Tergan Deri Kemerde Çatlama ve Yırtılma Oldu!

Tergan Deri'dan aldığım ürünlerin kalitesi çok kötü. Almış olduğum deri kemer 5-6 kez kullanımdan sonra çatlamaya yırtılmaya başladı. Verdiğim paranın karşılığını kesinlikle bulamadım.

Baki 1.352 Okunma

Cevaplar

  • Baki26 Aralık 2014

    Tergan Deri müşteri hizmetleri departmanıyla iletişime geçmeye çalıştım kimse ilgilenmiyor. Ürün üzerindeki hata derinin doğasından kaynaklanan çatlama v. b. Bir hata değil, ürün yırtılma noktasındadır.

  • Tergan Deri Temsilcisi24 Aralık 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki üründe kullanıma bağlı olarak çatlama, kırılma, kırışıklık, şekil bozukluğu oluşabilir. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön