29 Temmuz 2015
Yorum Yap
#3413220

Tergan Deri Hatalı Ayakkabı!

Marmara Park mağazasından 25.05 tarihinde satın alıp 28.05 tarihinde teslim aldığım klasik kösele ayakkabının sağ tekinin üst kısmındaki dikimin simetrik olmadığını fark ettim ve 1 gün kullandıktan sonra 01.06 tarihinde mağazaya inceleme için geri getirdim. 15 iş günü denmesine rağmen 32 gün sonra benim aramamla döndüler ve ayakkabının geldiğini söylediler. Mağazanın düzenlediği şikayet raporunda satın alma, teslim tarihleri ve şikayet sol teki olarak tamamen yanlış yazılmıştı. Gönderilen inceleme raporunda ise 43 numara olan ayakkabımın 42 olarak yazıldığını ve 1 gün giymeme rağmen ayak şeklimi aldığı belirtilmişti! Tekrar incelemeye gönderdim sonuç aynı! Tekrar yollucam bakalım sonuç ne olacak?

Kadir 166 Okunma

Cevaplar

  • Kadir12 Ağustos 2015

    Sn. Tergan Deri Müşteri Hizmetleri, 1gün giyilmiş hiçbir ayakkabı ayak şeklini almaz! Mağaza personelinizin yaptıği gibi tarihleri yanlış yazarak ürünü 35gün kullandığımı iddaa etmenizde bilmiyorum nasıl bir iyi niyettir?!

  • Tergan Deri Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal, kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Başvurunuza konu olan sorunun, ürünün ayak şeklini almış olmasından kaynaklandığı, dikiş simetrisinde sorun olmadığı, üretim aşaması ve/veya kullanılan malzemeden kaynaklanmadığı tespit edilmiştir. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] adresimize yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

  • Kadir10 Ağustos 2015

    Daha önceki yazdığım şikayetimle ilgili çağrı merkezini defalarca aramama ve mailler atmama rağmen 48sa içerisinde size döneceğiz sözünü duymaktan bıktım! Hala şikayetimi dinleyecek ve çözüm bulacak bir yetkiliyle görüşebilmiş değilim. Zihniyet artık ürünü sat, müşteriyi umursama olmuş!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler