21 Şubat 2013

Tergan Deri Çizme Tadilatı Uzun Sürdü!

05/12/2012 tarihinde Tergan Bursa Carrefour AVM mağazasından 2 adet ürün aldık. (çizme ve bot) . Beğenerek aldığım çizmeyi giydiğim zaman çorapta -kaçma ve tahribat yaptı. Kullandığım her gün bir çorabıda çöpe atmak zorunda kaldım. 2 kere tadilata gönderdim tadilat süresini 20 gün olarak verdiler-10 gün içinde teslim alabildim fakat 1 ay nerdeyse kullanmadım.

Mağazaya 3. kez götürdüğümde(1 haftayı geçti. ) tadilat istemediğimi ya yeni bir ürün ya da iade talep ettiğimi bildirdim halen cevap gelmedi. 20. 02. 2013 tarihindeyiz, yeni sezon için aldığım çizmeyi hala doğru dürüst kullanamadım umarım önümüzdeki kışa kadar bana bilgi vermeyi düşünürler. Çizme ücreti kadar çorap parası vericeğim nerdeyse.

Yelda 99 Okunma

Cevaplar

  • Yelda26 Mart 2013

    26.03.2013 tarihindeyiz ve hala cevap bekliyorum

  • Yelda12 Mart 2013

    10.03.2013 tarihinde ürünümü mağazadan teslim aldım, gönderilen cevapta üründe kusur bulunmadığı, denendiği bilgisini yazmışlar, 11.03.2013 tr kullandım çizmeyi, fakat aynı sorun devam ediyor, mağazaya gittim bizzat üzerimde gösterdim, çorap çizmeyle birleşmiş vaziyette....çorapın iplerini kopararak çizmeyi çıkarabildik, çalışanlar da duruma şahit hatta resmini çektiler. Artık söyleyecek hiçbir söz bulamıyorum, sizden daha önce birçok ürün aldım hatta o gün tekrar bir ürün aldım hiçbirinde sorun yaşamadım ama bu ürünle ilgili sıkıntı beni çok üzdü. Lütfen rica ediyorum bu kadar para verip bu kadar sıkıntı yaşamak çok ayıp ama...Madem inanmıyorsunuz rica ediyorum ürünü -ayakkabı numarası tutan bir bayan arkadaş denesin....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön