15 Mayıs 2013 #1800536

Tergan Deri Çanta Kapak Kaplaması Atıyor!

26/06/2011 tarihinde Tergan Deri firmasının satın aldığım portföy askılı çantanın kapak kısmındaki kaplamalar atıyor. Aynı şikayetle mağazaya 5. şikayetimde ürünün değişimi için başvurdum. Fabrika kaplamaları yeniden yapıp gönderdi. Kullandığım süre yedek çantam olduğu için azdı, her servise gönderdiğimizde 2-4 hafta arasında çanta zaten bende değildi.


Firmadan kapak kısmındaki kaplamaların nasıl sebepten dolayı atabileceği bilgisini bekliyorum. Kurumsal bir firmanın müşteri şikayetlerini ve memnuniyetini konusunda daha hassas olması gerektiğini ve düşünüyorum.

Fuat 66 Okunma

Cevaplar

  • Fuat20 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, Süreyi vermemdeki sebep 5 dafa gönderdim 20 ile çarparsanız ki teslim alma süremide eklersek daha fazla eder en az 100 gün çanta zaten bende değildi. Firmanın tadilatı yapıp göndermesine hiçbir söz söyleyemem. çanta 2. çantam olduğu için azda kullandım su temasıda olmamıştır.Size göndermeden önce kapak kısmının resimlerini çektim.İletişim bilgileriniz paylaşırsanız size de gönderebilirim. Kalite departmanındaki çalışanlarınız ile resimleri paylaşırsanız sorunu daha iyi anlayacaktır. Kapak kısmının tabanındaki çatlamalardan dolayı kaplamada kullanılan malzemenin deformasyonu çabuk olacaktır. Kapağı kapatıp açtığım sürece aynı sorunla karşılaşacağım. Konuyla ilgili sizden dönüşbekliyorum.

  • Tergan Deri Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak öncelikle belirtmek isteriz ki ürün inceleme süresi yasal olarak maksimum 20 iş günüdür.Müşterimiizin ürün tarafımıza ulaşmış ve herhangi bir üretim hatası görülmemiştir.Üründeki sorunun sürtünme ya da suya maruz kalmasından dolayı olduğu tespit edilmiştir. Ürün orjinal bir şekilde tadilat edilmiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön