01 Ekim 2015

Tergan Deri Bavul Sorunu Hakkında!

Tergandan bavul valiz çanta sakın almayın

8 ay önce aldığım bavulun dış malzemesi olan kumaşın ilmekleri açılıp ve de yırtıldığı için götürdük. Fabrikaya gönderelim dediler. Valizin garantisi bu arada 2 yıl. Daha sonra aradıklarında fermuara yakın bölgeyi eğri büğrü dikip geri iade ettiler. Gördüğümde ilmek ilmek tekrar kumaşının attığını fark ettim. Almadan geri gönderdim. Bavul bana tekrar aynısı gibi iade edilmek isteniyor. Tüketici olarak kendilerinden kaynaklı olmasına rağmen bavulu değiştirmiyorlar. Satarken ise 10 yıl hiçbir şey olmaz taş gibi diye sattılar. Koskoca Tergan Deri bir bavulun değişimini yapamıyor.

Sibel 256 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi06 Ekim 2015

    Sibel Hanım Merhaba, Satın alınan mağaza ve satın alım ile ilgili bilgileri tarafımıza iletebilirseniz gerekli incelemeleri ve araştırmaları yapabiliriz. İyi Günler Dileriz.

  • Sibel06 Ekim 2015

    10 ay önce almış olduğum valiz kumaşından kaynaklı olarak yırtıldı değişim istedik. Fabrika yama yapıp valizi geri bize verdi. Ürün değişimi istedik doğal olarak, değiştiremiyoruz deniyor. o kadar parayı sokağa attık. Oysa ki başka mağazalardan verdiğimiz paraya 4 tane bavul alırdık. İyisi olsun uzun yıllar dayansın istemiştik. Daha bir kere kullandık. Almış olduğumuz ürün 400 TL bir ürün siz düşünün artık bir kere kullanıldı o hale geldi. Satana kadar iyiler sattıktan sonra kendi ürünlerinin arkasında durmuyorlar. Kullanıcı hatası olmamasına rağmen. Asla Tergan Deri'dan ürün almayın. Paranıza yazık. Alınteriniz boşa gider. Şimdi Tüketici Mahkemesine vermeyi düşünüyorum. Artık vatandaş uğraşıp dursun

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön