31 Ekim 2016 #6806338

Tergan Deri Bavul İlk Kullanımda Yolda Sorun Yaşattı

28/09/2016 tarihinde aldığım bavulun çekme sapının yerinden çıktı. 10/10/16'da üründe sorun olduğunu ilettim ve iade istedim. Merkezlerine göndermeleri gerekiyormuş. Bu süreçte 2 kez mağazaya uğramama ve 3 kez tel ile aradıktan sonra 27/10/16'da tadilat yapıp geri göndermişler. Tadilatın, sorunun tekrar etmesine çözüm olmadığı ve tekrar iade talep ettim. Tekrar merkeze iletmeleri ve oradan cevap bekleneceğini gerektiğini ilettiler. 10 gün içinde ilk kullanımda sorun yaşadığım bir ürünü 18 gündür kullanamıyorum. Üstüne iadeyle ilgili uğraştırıyorlar. Memnuniyetsizliğimi arttırdılar, dahası tüketicinin korunması hakkında kanun Kanun No. 6502' ye aykırı davranmaktalar.

İlker 608 Okunma

Cevaplar

  • İlker05 Kasım 2016

    Sorun şu ki, tarafımdan iletilen bildirim zaten değerlendirmeye alınmıştı. Fakat sürekli değerlendirmeye almak ya sorunun firma içi iletisimde sorun olduğu ya da soruna çozüm getirmek yerine, zora koşmak (caydırmak) amaçlamakla alakalı olduğunu gostermekte. 330 TL'yi kazanç saglamanin karşılığında itibar ve müşteri kaybini goze alabilen bir firmadan ancak bu yaklaşım beklenebilir.

  • Tergan Deri Temsilcisi31 Ekim 2016

    Merhaba, Müşterimiz tarafından iletilen bildirim, firmamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi doğrultusunda bilgi verilecektir. İyi Günler Dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön