10 Eylül 2014

Tergan Deri Ayıplı Malı Kabul Etmedi

10.02.2014 tarihinde alınan 97399 fiş numaralı 61468 kod numaralı ürünün toplamda 2 defa ve 2.'sinde kullanılamadığından iade edilmek suretiyle, 17.08.2014 tarihinde sağ ve sol topuklarında meydana gelen kayma ya da yamulma nedeniyle tadilatı veya değişimi talep edilmiştir.


Gelen test raporunda ürünün ayıplı ürün niteliğinde olmadığı bununla da kalmayıp ortopedik ayakkabı tavsiyesinde bulunulmuştur. Daha önce kullanılan hiçbir ayakkabıda yaşanmayan bu problemin Tergan'a denk gelmesi markanın hiçbir şekilde ürünlerinin arkasında durmadığını ortaya koymaktadır! Kızılay Avm mağazasında bulunan çalışanlar ise umursamaz ve saygısız tavırlarının yanı sıra ürünün geldiğini bile haber vermemiştir!

Buse 1.554 Okunma

Cevaplar

  • Buse23 Eylül 2014

    O zaman aynı hassasiyeti müşterilerinize ayakkabı satarken de gösterin lütfen! Sonuçta satış elemanlarınız bu iş için var kasada fiş kesmek için değil.

  • Tergan Deri Temsilcisi11 Eylül 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Kullanılan ürün natürel derinin karakteristik özellikleri ile birlikte kullanıma ve ayağın fizyolojik yapısına bağlı olarak ürünün ayak şekline, yapısına uygun olmadığı, ayağın; topuk bölgesinin ürün kalıbına göre geniş ya da dar gelmesi ve yaşanılan sorunun bu nedenden kaynaklandığı gözlemlenmiştir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön