27 Nisan 2013 #1766233

Tergan Deri Ayakkabının Karakteristik Özelliğiymiş!

Tergan firmasıın sürekli müşterisiydim. Ayakkabı aldım içinde şu varmış gibi yürürken viyk viyk ses yapıyodu. Ofiste herkes rahatsız olmaya başladı bende götürdüm Ayakkabıyı sorunu anlattım ve büyük mühendis ayakkabı profosörü M***** D.'un test raporu: "ayakkabıda malzeme yada üretim hatası yoktur'ses malzemenin karesterislik özelliğinden kaynaklıdır, değişim yada iade olamaz." bu yüksek uzman diyor ki ses malzemeden kaynaklı ama malzeme yada üretim hatası yok.

Hakan 69 Okunma

Cevaplar

 • Hakan16 Mayıs 2013

  Tüketici hakem heyetine başvurdum.ayakkabıyı iade alacaksınız sonunda.zevkle izleyeceğim.

 • Hakan05 Mayıs 2013

  Bende onu diyorum ya vıyklayan malzemeden ayakkabı yapınca yani hatalı malzemeden üretim yapınca ürün ayıplı olmuyormu tergan.ben bir ayakkabıyı çöpe attım fakir olmadım ,sen bir müşterini kazıkladın zengin oldunmu tergan?

 • Tergan Deri Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak ürün merkezimize ulaşmış ve herhangi bir üretim hatası tespit edilememiştir.Üründe yaşanılan bu durum ürün malzemesinin karakteristik özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bilgilerinize Saygılarımızla

 • Hakan28 Nisan 2013

  Tergan mağazası kusurlu malzemeden ayakkabı üretiyor sonrada ayakkabı yürürken ses yapınca malzemenin karetetislik özelliği diyor.ozaman yapma kardeşim o malzemeden ayakkabı .hadi yaptın arkasında dur malının.pazardan alsaydım tezgahçı sizin gibi ilgisiz kalmazdı malına.sen tergansın sattığın ayakkabı ses yapıyorsa değiştireceksin.değiştirmiyorsanda senden heryıl en az 4 ürün alan bir müşterini kaybedersin gerçi bu saatten sonra değiştirsende kaybedersin.bu yazıyı okuyan tergandan uzak dur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön