09 Mayıs 2013 #1787330

Tergan Deri Ayakkabıların Çorapları Boyaması!

Tergan'dan aldığım ayakkabılar çoraplarımı aşırı derecede boya yapıyor.Ben böyle bir şeyle hiç karşılaşmamıştım.Namaz için camiye gitmeye utanıyorum.Aldığım mağazaya götürdüm. İncelenmek üzere Fabrikaya gönderdiler. Fakat Fabrikadan üretiminde herhangi bir problem olmadığını beyan ettiler.


Bugünden sonra Tergan'dan ayakkabı almayı düşünmüyorum.Üretimde hatalar olabilir ama hatayı gidermeden geri göndermek olamaz.Bu şekilde ve böyle büyük bir Firmanın ürünün arkasında durmayışı inanılacak gibi değil.Yetkililerin gereğini yapmasını rica ediyorum.

Kemalettin 118 Okunma

Cevaplar

  • Kemalettin17 Mayıs 2013

    Sizin ayakkabılarınızda bir hata görmeme gibi bişey olamaz.Ben ayayakkabıların incelendiğine bile inanmıyorum.Belli bir süre bekletip aynen geri verdiniz.Ben ayakkabıyı mazanızda kotrol aşamasında deneme yaptım ve o sırada arka kısmı hafif içe doğru eğilmişti.Ayakkabıları aldığımda inanın o eğik aynen duruyordu.Bu demek oluyorki sizler ayakkabıları belli süre bekletip aynen geri veriyorsunuz.İncelemiş olsanız zaten ayakkabılarda hata olduğunu görecektiniz.Benim için önemli değil birçok firma var benim ayakkabı alabileceğim ama sizler böyle bir anlayışla çok yol alamazsınız.Bütün arkadaşlarımada yaşadıklarımı aynen aktarıcam.Ben paramla madur oldum.Onlar olmasınlar.Saygılar..

  • Tergan Deri Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki müşterimizin ürünü merkezimize gelmiş ve gerekli inceleme aşamalarından geçmiştir.Üründe herhangi bir malzeme ya da üretim hatası görülmemiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön