02 Temmuz 2015

Tergan Deri Ayakkabı Kusurlu Çıktı!

Geçen ay Brandium Tergan Deri'dan 1 adet deri babet aldık. Satarken bu ayakkabı süper garanti altında, herhangi bir şey olursa hemen yenisini veriyoruz diye atıp tuttular. Daha 1 hafta olmadan ayakkabı patladı. Hemen mağazaya götürdük, ayakkabı patladı, biz başka ayakkabı almak istiyoruz dedik.


Bu sefer mağaza müdürü böyle bir uygulama olmadığını söyledi. Bunu bize söyleyen personel oradaydı, onu çağırdık, mağaza müdürüne kendisinin böyle söylediğini teyit etti. Bu sefer ayakkabı merkeze gidecek cevap gelecek dendi. 20 gün geçti, ne ayakkabı var, ne de cevap. Her şey satana kadar, yanıltma diz boyu. Sakın güvenip de sonra siz de mağdur olmayın.

Abdullah 622 Okunma

Cevaplar

 • Abdullah02 Temmuz 2015

  1. Daha 1 hafta kullanılmış üründe ne gibi bir kullanıcı hatası olabilir? 2. Satana kadar bu üründe herhangi bir sorun olursa derhal yenisi ile değiştirilecek diyip, sattıktan sonra şöyle olursa şöyle, böyle olursa böyle. Sözünüzde durmadığınız ve müşteriyi açıkça kandırdığınız için artık siz benim ve çevrem için açıkça alınmaması ve alınmaması için uğraşılması gereken bir firmasınız. 20 iş günü dolduğunda da mahkeme de görüşürüz.

 • Tergan Deri Temsilcisi02 Temmuz 2015

  Sayın Abdullah Aydın; Ürününüz ile ilgili gerekli incelemeler yapılıyor. Sorun giderildiğinde size ulaşım sağlanacaktır. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığı tespit edilirse, herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

 • Abdullah02 Temmuz 2015

  Standart, her müşteriye aynı cevaplar yazılıyor. Sorun çözümüne dair hiçbir şey yok. Daha 1 hafta kullanılmamış üründe ürün kullanımından bahsediyor. Verilen sözler tutulmadı, usulsüzlük yapıldı diyorum, inceleme süreci devam ediyor deniyor. Sorun çözmekten ve müşteri memnuniyetinden çok uzak, dolayısıyla da uzak durulması gereken bir firma.

 • Tergan Deri Temsilcisi02 Temmuz 2015

  Sayın Müşterimiz Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal, kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürününüzle ilgili yapılan incelemelerimiz devam etmektedir. Sonuçlandığı taktirde sizlere bilgi verilecektir. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] adresimize yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPARTMANI

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön