13 Şubat 2015

Tergan Deri Ayakkabı Kısa Sürede Pert Oldu!

Tergan Deri'dan 2 ay kadar önce deri çizme aldım. 1. ay sonunda ayakkabının tabanı, burnu, deforme oldu ve arka taraftan patladı. Ayrıca, kaymaz dedikleri ayakkabı topuklu ayakkabıyla kaymadığım zeminlerde kaymaya başladı. Artık, kar ve yağmurdaki performansını siz tahmin edin. Ayakkabı firmaya gönderildi ve hasarları bir nebze giderildi. Yine 1 ay geçti ve aynı problemleri yaşamaya başladım. Ayakkabıyı tekrar gönderdik ve firma tarafından kabul edilmedi.
Velhasıl kelam, tergan'dan ayakkabı almayın derim. Fiyat performans olarak çok kötü ve firma ayakkabısındaki kusurları kabul etmiyor. Müşteri hizmetleri yetersiz.

Canseza 322 Okunma

Cevaplar

  • Canseza26 Şubat 2015

    Merhaba, firmanizdan tekrar alışveriş yapmayacağım. Fiyat performans açısından çok kötü. Üstelik her mecradan aynı mesajı veriyorsunuz. Müşteri Hizmetleri yetersiz. 450 liralık ayakkabı 2 yağmurda bu hale gelemez. Bu kullanıcı hatasıyla açıklanamayaz.

  • Tergan Deri Temsilcisi26 Şubat 2015

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Ürünlerimizin tabanları Kösele, Neolit, Eva, Kauçuk ve Hazır taban gibi malzemelerden üretilmekte olup basılan zemine bağlı olarak ürünün zeminde kayması muhtemeldir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön