11 Kasım 2014

Tergan Deri Ürün Değişimini Yapmıyor.

Samsun Tergan Deri 2013 yılında ayakkabı aldım. Ayakkabı da benzin kokusu gibi bir koku vardır. Yeni ayakkabı olması nedeniyle bu koku olur diye bekledim. Tam bir yıl geçti koku geçmedi. Aldığım
mağazaya görürdüm koku nedeniyle şikâyette bulundum. (06.06.2014 tarih 10417 nolu şikâyet.). Gelen cevapta konuyla hiç alakası olmayan bir husustan bahsederek (ter nedeniyle bu kokunun olabileceği bahsediliyor)

Mağaza yetkilileriyle tekrar bu konuyu görüştüm, müşteri şikâyet telefonundan aradım. Ancak telefondaki görevli size ne cevap verildiyse odur, bir şey yapamayız dedi. Yani ayakkabıyı sattıktan sonra bizi ilgilendirmez anlayışı hakim. Tergan Deri gibi bir firmaya yakıştırmadım. Çözüm arıyorum.

Abdullah 1.771 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 17 Kasım 2014

    aynı ayakkabıya mağazada baktım benim şikayetim gibi bir kokusu yoktu.Halen derdimi anlatamıyorum.Tergan a yakıştıramadım

  • Tergan Deri Temsilcisi15 Kasım 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin kendi deri cinsine özel kokuları farklı özellikleri mevcuttur. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Kullanılan ürün natürel derinin karakteristik özellikleri, mevsimsel koşulların da etkili olduğu gözlemlenmiştir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön