26 Temmuz 2014

Tergan Deri Tadilatta Ayakkabımı Mahvetti.

05.06.2014 tarihinde aldığım ayakkabının tokası oksitlenme yaptı ve kenar şeridinde yırtık vardı. 21.06.2014 tarihinde tadilat veya değişim için mağazaya iade ettim. 24. 06. 2014 tarihinde ayakkabınızı alabilirsiniz tadilattan geldi dediler.

25.06.2014 tarihinde ayakkabıyı aldığımda hiçbir tadilatın yapılmadığını gördüm. Tergan Deri'yi aradım bayan temsilci yedek parça değişimi yapmıyoruz oksitlenmiş ama firmamız aksesuar garantisi vermiyor. Yani yapacak bir şey yok öyle giyin veya giymeyin siz bilirsiniz diye bir cevap aldım .

Elif 1.848 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi08 Ağustos 2014

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün üzerinde bulunan toka, taş, fermuar ve çeşitli aksesuarlar darbeye bağlı düşme, kopma ya da mevsimsel koşullara doğrultusunda oksitlenme oluşabilir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön