30 Nisan 2013

Tergan Deri Tabandan Deforme Oldu!

03.11.2012 tarihinde ankara natavega tergan mağazasından almış olduğum ayakkabı çok kısa bir süre içerisinde hem tabanlardan hemde taban ile deri arasından açılma yaptı.03.03.2011 tarihinde ürünü mağazaya geri iade ettim. Yaklaşık 35 günlük bir süre sonunda ayakkabılar tadilat yapılarak geri gönderildi.

Ürün çok komik bir şekilde tadilat yapıldığı ve aynı zamanda bağcık deliklerinin normalden 4 kat daha büyük bir hale getirildiğinden dolayı ürünün aynısı ile veya farklı bir ürün ile değiştirilmesi gerektiğini ve bu yönde değişim istedim. Ürün tekrar incelenmek üzere alındı. 29.04.2013 tarihi itibari ile ayakkabıların tekrar tadilat yapıldığını öğrendim. Tergan = Seyyar Ayakkabı Tamircisi.

Recep 36 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın yetkili Konu ile ilgili olarak ürün merkezimize ulaşmış ve herhangi bir üretim hatası tespit edilememiştir.Ürün inceleme süreci yasal olarak 20 iş günüdür.Hafta sonu ile birlikte 27 güne tekabül etmektedir.Müşterimize ürünü 20 iş günü içerisinde ürüne en uygun tadilat yöntemi uygulanarak teslim edilmiştir. Bilgilerinize Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön