Tergan Deri Su Geçiriyor!

Uğur K. |

25.11.2012 de Ankara Ankamall Tergan Mağazası'ndan 50666 Taba 42 numara Bot aldım.Her iki botta da tarak kemiği alanı kadar su alıyordu.Bot teste gönderildi.rapor sonucunu aynen aktarıyorum."Bahsi geçen botta malzeme ya da üretim hatasına rastlanmamıştır. Üründe oluşan su alma durumu malzeme ve üretim kaynaklı olmadığı görülmüştür.

Üründe herhangi bir su geçirmez etiketi bulunmadığı sürece ürün su alabilir.Üründe ürün kusuru bulunmadığından iade değişim mümkün değildir." rapor sonucu için tadilatı onaylayan merkezdeki kişiyi de aradım. Müşteri İlişkileri ile görüştüm. Kayıtlı konuşmamız firmanın nasıl firma olduğu sonucunu bende doğurdu.Meğer terlik almışım da haberim yokmuş.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mayıs
  10:42

  Sayın yetkili
  Konu ile ilgili olarak ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemelerden geçmiştir.Üründe üretim ile ilgili bir sorun tespit edilememiştir.Ürünlerimizin su geçirmeyeceğine dair hiç bir garanti vermemekteyiz.Ürünün üzerinde SU GEÇİRMEZ etiketi bulunmadığı sürece ürün su geçirebilir.Ayrıca bu tip durumların yaşanabileceğini faturalarımızın arkalarında bulunan KULLANIM TALİMATI bölününde belirtmekteyiz.
  Bilgilerinize
  Saygılarımızla