20 Şubat 2015

Tergan Deri Son Derece Kaba Personel!

İki çift stiletto ayakkabı aldım Tergan Deri 'den. İki ay içinde birinin topuğu kırıldı. Tergan Deri merkeze gönderilmesi gerektiğini söyledi. Merkez tamir edip geri gönderdi. Aradan az bir zaman geçti ve ikinci ayakkabı da aynı topuktan kırıldı. Tekrar Tergan'a gittim ve tamir edilmesini kesinlikle istemediğimi belirttim. Para iadesini aldım.

Birinci ayakkabı tamir edilmesine rağmen aynı yerden tekrardan kırıldı. Aynı ayakkabı zaten bir kez tamir edildi. Artık bıkkınlık geldi ve kesinlikle tamir istemediğimi belirttim. Kırık olan ayakkabıyı tamir edip gönderdiler böyle bir sistem yok!

Muşteri memnuniyeti kötü. 2 ayakkabı 3 kez sorun! !

Gonca 1.295 Okunma

Cevaplar

  • Tergan Deri Temsilcisi26 Şubat 2015

    Sayın yetkili Konu ile ilgili bilinmesi gerekir ki; ürünlerimiz doğal malzemeden üretilmekte olup, hiçbir şekilde koruyucu amaçlı kimyasal , kanserojen ya da farklı katkı maddeleri içermemektedir. Bu tip doğal deri olan ürünlerin daha dikkatli kullanılması ve muhafaza edilmesi gerekmektedir. Ürün ile ilgili olarak belirtmek isteriz ki ürün merkezimize ulaşmış ve gerekli incelemeler yapılmıştır. Üründe üretim ile ilgili herhangi bir sorun, hata tespit edilmemiştir. Kullanılan ürün fizyolojik yapısına bağlı olarak ürünün ayak şekline, yapısına uygun olmadığı, ayak topuk bölgesinin ürün kalıbına göre geniş ya da dar gelmesi ve yaşanılan sorunun bu nedenden kaynaklandığı gözlemlenmiş ve bu doğrultuda ürün tadilat edilmiştir. Bu aşamada ürün; ayıplı ürün niteliğinde olmadığından herhangi bir değişim ya da iade işleminin yapılamayacağını üzülerek bildiririz. Bir TERGAN tüketicisi olarak konuya gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı teşekkür ederiz. Tüm şikayet, dilek, memnuniyet ve önerilerinizi [email protected] ile yazılı olarak gönderebilirsiniz. TERGAN MÜŞTERİ HİZMETLERİ DEPT.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön